O nas

Latanie to nasza pasja!

Wekter Helicopters to przede wszystkim spełnione marzenia, nie tylko naszych pasażerów, ale również wszystkich nas – członków załogi.

Nie latamy od zawsze, ale od zawsze było to naszą pasją, która sprawiła, że spotkaliśmy się i wspólnie stworzyliśmy Wekter Helicopters, przyciągając do siebie kolejnych ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez latania.

Lot helikopterem to przestrzeń, wolność, piękne widoki i niemal nieograniczone możliwości przemieszczania się w dowolnym kierunku, w którym tylko poniosą nas oczy. Naszym wspólnym celem jest umożliwienie każdemu możliwości przeżycia takiego doświadczenia w formule „Flight Sharing”.

Napędzają nas Wasze uśmiechy, momenty “wow” i te wszystkie niezapomniane chwile oraz widoki, które wspólnie doświadczamy na pokładzie naszych śmigłowców. Dbamy o to, żeby każdy lot był profesjonalnie przygotowany oraz bezpieczny.

Nasz zespół

Sprzęt, na którym latamy

Robinson R44 Raven 2 to najpopularniejszy czteromiejscowy śmigłowiec świata, stworzony specjalnie dla lotnictwa cywilnego. Helikopter ten zaliczany jest do najbezpieczniejszych śmigłowców na świecie. Wyposażony jest w klimatyzacje, skórzane fotele, przestrzeń bagażową i wygłuszające słuchawki Bose A20, co pozwoli Ci wygodnie podróżować i w pełni cieszyć się widokami.

0
km
Zasięg
0
km/h
Prędkość przelotowa
0
Pasażerów