Usługi

Oferujemy niezapomniane loty helikopterem na terenie całej Polski oraz Europy. Cechuje nas profesjonalizm i szeroki wachlarz usług dla osób prywatnych oraz biznesu. Nasze główne lądowisko zlokalizowane jest nieopodal Sosnówki, w samym sercu malowniczych Sudetów.

Loty widokowe

Zostaw codzienność na ziemi i zobacz świat z zupełnie nowej perspektywy. Podziwiaj wyjątkowe widoki, przeżywaj niezapomniane w komfotowym wnętrznu kultowego śmigłowca Robinson R44. Możesz lecieć samotnie bądź podzielić się tym doświadczeniem z rodziną lub znajomymi – możemy zabrać na pokład aż 3 osoby!

Podniebna taksówka

Podróżuj prestiżowo i bezpiecznie, omijając korki, a tym samym nie ryzykując spóźnień. Docieraj zawsze na czas i z najwyższą klasą. Możemy lecieć z oraz do dowolenie wybranego przez Ciebie miejsca: od dużego lotniska po trawnik przed Twoim domem lub firmą, o ile pozwolą nam na to przepisy prawa lotniczego.

Eventy i wydarzenia

Dni miast, festiwale czy imprezy firmowe – to tylko niektóre z miejsc, w których mieliśmy okazje latać. Niewątpliwa atrakcja jaką jest lot helikopterem podniesie rangę każdej imprezy, a profesjonalne lądowisko tymczasowe jesteśmy w stanie zaaranżować praktycznie wszędzie.

VOUCHERY PODARUNKOWE

Spraw najbliższej osobie wyjątkowy prezent w postaci Vouchera na Lot Helikopterem. Ty decydujesz jaki czas lotu chcesz podarować.

MISJE SPECJALNE

Chcesz zrobić wyjątkową niespodziankę bliskiej osobie, oświadczyć się w nietuzinkowy sposób, a może masz jeszcze inny pomysł? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w jego realizacji! 🙂

DLA HOTELI

Podnieś prestiż obiektu oferując klientom loty helikopterem!
Oferta skierowana jest do hoteli Premium.
W ramach kooperacji dostarczamy do hotelu zapewnimy transfer VIP na lotnisko jak również materiały reklamowe takie jak wizytówki, banery, rollupy oraz wiele innych.

TRANSFER NA LĄDOWISKO

Dla naszych klientów oferujemy transport VIP w obie strony na lądowisko. Możemy wygodnie przewieźć nawet 8 osób. Przy zakupie dłuższym lotów oferujemy transport GRATIS.

Cennik

5 MINUT LOTU

około 15 km
360 zł 1 do 3 pasażerów

Najkrótszy możliwy lot w cenie przystępnej dla każdego.

10 MINUT LOTU

około 30 km
600 zł 1 do 3 pasażerów

Zdążysz poczuć i zobaczyć więcej w czasie lotu.

U nas zapłacisz kartą

Określasz dowolny czas lotu

Oferujemy transport VIP na lądowisko